قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / آرشیو همه مطالب سایت / معرفی کتاب های کتابخانه تخصصی دانش پژوهان (هفته دوم)

معرفی کتاب های کتابخانه تخصصی دانش پژوهان (هفته دوم)

بخش کودکان

عنوان کتاب: همه جا مقررات را رعایت کنیم

نویسنده: چری جی. مینرز

مترجم: فرزانه کریمی

انتشارات قدیانی

مختصری درباره کتاب:

این کتاب به گونه ای تهیه شده است که باید آن را برای بچه ها بخوانند و همچنین دارای بخش های ویژه ای برای بزرگترهاست که نمونه هایی از سوال های قابل بحث، بازی های جمعی و فعالیت های پیشنهادی دارد که اجرای آنها مهارتهای مهم اجتماعی را در کودکان تقویت میکند.

 

بخش نوجوانان

عنوان کتاب: اطلاعات عمومی پوریا

نویسنده: زهرا شیرمحمدی

انتشارات شیرمحمدی

مختصری درباره کتاب:

این کتاب، کتابی است جامع که دانش آموزان و نوجوانان میتوانند با تهیه این کتاب به تمام سوالات خود پاسخ دهند چرا که کتاب حاضر تمامی مسائل مربوط به چگونگی به وجود آمدن دستگاه های بدن، اقیانوسها و قاره ها، زندگی و دوران امامت پیامبران و ائمه اطهار و  دانشمندان و شعرا و… را توضیح داده است.

 

بخش والدین و مربیان

عنوان کتاب: مهارت های پیشرفته در تریت فرزند

نویسنده: دکتر حنانه ضیاء غریب

انتشارات فرهنگ

مختصری درباره کتاب:

مطالب مطرح شده در این کتاب، بر مبنای آگاهی و شناخت علمی از کودک و چگونگی و میزان رشد جسمی و ذهنی و نیازهای واقعی کودک، در مراحل زندگی استوار است و هر نوع اقدام تربیتی را بر اساس شناخت واقعی از کودک و زندگی او شکل میدهد و به والدین کمک میکند تا نیازهای کودک را در هر مقطع سنی به درستی ارزیابی کرده، موقعیت برآورده کردن آنها را مطابق علایق و توانایی او فراهم سازد.

 

بخش ادبیات

عنوان کتاب: غرور و تعصب

نویسنده: جین آستین

مترجم: رضا رضایی

انتشارات نی

مختصری درباره کتاب:

غرور و تعصب محبوب ترین رمان جین آستین و یکی از معروف ترین رمان های تاریخ ادبیات جهان است. قهرمان داستان یکی از جذاب ترین قهرمانان در کل ادبیات به حساب می آید. در این رمان، بازیگوشی و انضباط، جنب و جوش و خویشتن داری، ارزش های رمانتیک و فضیلت های کلاسیک و بسیاری ویژگی های دیگر در تقابل و تعادل قرار گرفته اند. نهایتا غرور جای خود را به سجایای والاتر میدهد و تعصب (پیش داوری) نیز در سیر داستان رنگ می بازد.

 

بخش عمومی

عنوان کتاب: آموزش نجات غریق و کمک های اولیه

نویسنده: اعظم دانایی

نشر ورزش

مختصری درباره کتاب:

هدف نویسنده از تهیه این مجموعه، خلاصه ای از کلیه آموخته های خود در طول خدمت به مردم بوده و با توجه به تغییر برخی از تکنیک ها و آگاهی از بعضی چیزها وظیفه خویش دانسته که یک مجموعه کلی و مختصر به علاقه مندان و کسانی که دوست دارند به اوج کمال رسیده و حافظ جان مردم و نجات دهنده بندگان خدا باشند، تقدیم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.