قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / آرشیو همه مطالب سایت / هفتمین و هشتمین دوره جشن تقدیر از دانش آموزان موفق خوری و محصل در مدارس خور بزودی برگزار می گردد.

هفتمین و هشتمین دوره جشن تقدیر از دانش آموزان موفق خوری و محصل در مدارس خور بزودی برگزار می گردد.

کمیته دانش پژوهان بزودی برگزار می کند: برگزاری هفتمین و هشتمین مراسم تقدیر از دانش آموزان موفق خوری و محصل در مدارس شهر خور
از کلیه دانش آموزانی که در سال تحصیلی گذشته (۹۷-۱۳۹۶) و دو سال قبل (۹۶-۱۳۹۵) توانسته اند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست یابند، دعوت می گردد که با مطالعه توضیحات و شرایط زیر، با هماهنگی مدیریت محترم مدارس، پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، با مراجعه به وبسایت و دفتر کمیته دانش پژوهان جهت شرکت در این مراسم فرهنگی-آموزشی ثبت نام کنند.

توضیح۱: با توجه به اینکه در بهمن ماه ۱۳۹۶ هفتمین مراسم تقدیر بنابه دلایلی برگزار نشد، امسال برآنیم که از دانش آموزان موفق هر دو سال گذشته، طی دو مراسم مجزا تقدیر کنیم.

توضیح۲: دانش آموزانی که در سال تحصیلی جاری مشغول به تحصیل هستند و توانسته اند موفقیتی را کسب کنند، شامل این مراسم نمی شوند. ان شاءالله در صورتی که سال آینده، نهمین مراسم برگزار شد، اقدام به ثبت نام کنند. (این مراسم مختص دانش آموزان موفق سال گذشته و دو سال قبل می باشد.)

توضیح۳: شرکت و ثبت نام دانش آموزان گرامی در این مراسم کاملا اختیاری است. و ملاک تقدیر در این مراسم، ثبت نام الکترونیکی در وب سایت کمیته در مهلت مشخص شده و تکمیل به موقع مدارک در دفتر کمیته می باشد.

توضیح۴: شروع ثبت نام الکترونیکی از دوشنبه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۷ تا ساعت ۱۸ روز یک شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ می باشد. (مهلت مشخص شده طبق روال همه ساله تمدید نـخواهد شد.)

توضیح۵: ثبت نام فقط از طریق سایت کمیته امکان پذیر است و مدارک رتبه های پایه و قبولی در مدارس خاص، بایستی پس از تایید مدیریت محترم مدارس به دفتر کمیته تحویل داده شود. (در خصوص مدارسی که مدیریت محترم مدارس لیست کلی دانش اموزان برتر را به کمیته ارسال می کنند، نیازی به مراجعه جهت تایید نیست، و طبق لیست، رتبه ها کنترل می شود) سایر مدارک مانند کسب رتبه های شهرستان و استان و… نیازی به تایید ندارد. فقط کپی مدرک را به دفتر کمیته تحویل دهید. (شرط شرکت در مراسم تحویل به موقع مدارک است.)
در صورت تایید مدارک دانش آموزان گرامی، سه روز قبل از مراسم با شما تماس گرفته خواهد شد و دعوت نامه ها صادر می گردد.

توضیح۶: دانش آموزانی که ارزشیابی آنها بر اساس نمرات توصیفی می باشد، شامل رتبه های اول تا سوم پایه که در اطلاعیه آمده است نمی باشند. و با توجه به نبود ملاک تفکیکی مناسب، از تقدیر کردن این عزیزان معذوریم.

توضیح۷: با توجه به اینکه ماهیت این مراسم کسب موفقیت در “رقابت”های علمی، ورزشی و هنری است، لذا کسب مدارک متفرقه مانند مدارک شرکت در کلاس های هنری، کامپیوتری، زبان خارجی و ورزشی و رزمی، و همچنین دریافت تقدیرنامه در برنامه هایی که به رسم یادبود لوح تقدیر “رتبه برتر” به تعداد زیادی از شرکت کنندگان یا همه شرکت کنندگان، اهدا شده است شامل این برنامه نمی شود.

توضیح۸: در صورتی که دانش آموزان گرامی در یک مسابقه تیمی و گروهی به موفقیتی دست یافته اند، هر کدام از اعضای تیم و گروه که در مهلت مقرر ثبت نام کنند شامل برنامه خواهند شد.

توضیح۹: کلیه دانش آموزان خوری که در مدارس خور و مدارس خارج از خور مشغول به تحصیل هستند، و همچنین دانش آموزان غیر خوری که در مدارس خور مشغول به تحصیل هستند می توانند در این برنامه ثبت نام کنند.

شماره تماس دفتر کمیته: ۵۲۲۷۱۵۵۹ – شماره واتساپ کمیته جهت پرسیدن سوالات و کسب اطلاعات: ۰۹۳۹۰۷۸۱۲۳۸
ساعت کاری دفتر کمیته: هر روز بعد از ظهرها از ساعت ۱۵:۴۵ تا ۱۹ می باشد.

** دانش آموزانی که می توانند در این مراسم شرکت کنند:
۱-
 پذیرش در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی (ویژه شش ساله اول و دوم) فقط جدید الورودی های مهرماه ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ و بشرط ادامه تحصیل در این مدارس.
۲- پیشرفت تحصیلی در معدل نهایی سال تحصیلی مربوطه، نسبت به نوبت قبل از آن(ویژه شش ساله دوم) – با حداقل پیشرفت ۱٫۵ نمره. (دانش آموزانی مردودی، که قبولی خرداد نمی باشند شامل این طرح نمی شوند)
۳- کسب رتبه اول تا پنجم پایه در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی – بشرط ادامه تحصیل در این مدارس.
۴- کسب مقام اول شهرستان (شش ساله اول و دوم) – درصورتی که تعداد زیادی از دانش آموزان مدرکِ “رتبه برتر شهرستان را به عنوان لوح یادبود شرکت در یک همایش” کسب کرده باشند شامل این مراسم نمی شوند. مدرک ارزشیابی تحصیلی به شرط مقام اول شهرستان مورد پذیرش است.
۵- کسب مقام اول تا سوم استانی و کشوری. (شش ساله اول و دوم)
۶- کسب رتبه اول تا سوم پایه در مقطع شش ساله دوم – به شرط تایید آموزشگاه سال تحصیلی گذشته.
۷- کسب رتبه های اول تا سوم کشوری در جشنواره ها و المپیادهای علمی دانش آموزی و ثبت مقالات علمی و پژوهشی معتبر.
۸- کسب رتبه ی زیر ۱۵۰۰ کشوری در کنکور سراسری – بشرط پذیرش در دوره ی روزانه دانشگاه دولتی و تحصیل در آن.
۹- کسب رتبه ی سه رقمی کشوری در کنکور سراسری – بشرط پذیرش در دوره ی روزانه دانشگاه دولتی و تحصیل در آن.
۱۰- کسب رتبه ی زیر ۲۵۰ کشوری در کنکور دوره کاردانی پیوسته نظام جدید – بشرط پذیرش در دوره ی روزانه دانشگاه دولتی و تحصیل در آن.
۱۱- کسب رتبه ی زیر ۱۰۰ کشوری در کنکور دوره کاردانی پیوسته نظام جدید – بشرط پذیرش در دوره ی روزانه دانشگاه دولتی و تحصیل در آن.
۱۲- پذیرش در دوره تربیت معلم
۱۳- دانش آموزان حافظ قرآن کریم – بشرط تایید دارالتحفیظ قرآن کریم انجمن خیریه صابرین خور – شرایط: حافظ حداقل ۱ جز قرآن کریم (دانش آموزان پیش دبستانی) حافظ حداقل ۳ جز قرآن کریم (دانش آموزان اول تا سوم دبستان) –  حافظ حداقل ۵ جز قرآن کریم (دانش آموزان چهارم تا ششم دبستان) حافظ حداقل ۸ جز قرآن کریم (دانش آموزان سه ساله اول متوسطه) – حافظ حداقل ۱۳ جز قرآن (دانش آموزان سه ساله دوم متوسطه) حافظ بیش از ۲۰ جز قرآن کریم (جایزه ویژه)

دانش آموزان گرامی زمان ثبت نام به پایان رسیده است.
دانش آموزان گرامی زمان ثبت نام به پایان رسیده است.
دانش آموزان گرامی زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

دانش آموزانی که در موعد تعیین شده در سایت ثبت نام کرده اند و مدارک مورد نیاز را به دفتر کمیته دانش پژوهان تحویل داده اند، از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کمیته، زمان برگزاری و سایر جزئیات را پیگیری کنند. با آرزوی موفقیت روز افزون. ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ – ساعت ۱۹
آدرس کانال و صفحه اینستاگرام: dpkhour@

7 دیدگاه

 1. دانش آموز مدارس خاص

  سلام. درخصوص مدارس خاص درصورتی که کارنامه قبولی را داشته باشیم، بازهم تایید مدرسه لازم هست؟

  • سلام. درصورتی که کپی کارنامه قبولی یا حداقل کپی کارنامه تحصیلی که نام مدرسه در آن نوشته باشه، در اختیار داشته باشین کافیه.
   درخصوص رتبه های پایه نیز، در صورتی که در کارنامه درج شده باشد، نیازی به تایید مجدد توسط مدرسه نیست.

 2. سلام؛ببخشید مدیرمون برا اینکه بهمون تاییدیه بده ازمون نامه میخوان از طرف کمیته.نامه رو باید از کمیته تحویل بگیریم یا ارسال میشه به مدارس؟

  • سلام. برای اینکه به تمام مدارس منطقه که دانش آموزان خوری در آنجا در حال تحصیل هستند نامه بزنیم امکان پذیر نیست.
   این جشن با هماهنگی مدیریت محترم آموزش و پرورش لارستان هرساله برگزار میشود، و سخنران اصلی مراسم نیز رئیس محترم اداره هستند، برای شرکت در این جشن، فقط تاییده “رتبه پایه تحصیلی” توسط مدرسه لازم هست، مابقی موارد نیازی به تاییدیه ندارد.
   در این ۶ سال، تاکنون چنین مشکلی نداشتیم.
   درصورتی که استثنائا مدرسه ای تایید نکردند لطفا حتما قبل از پایان مهلت ثبت نام، در سایت کمیته ثبت کنید و سپس به کمیته دانش پژوهان اطلاع دهید تا با مدیریت محترم آموزشگاه تماس بگیریم.

 3. سلام اگه شاگردي هم مدرسه ي نمونه هم تيزهوشان قبول شده باشه ازهردومدرسه بايدنامه بياره؟اخه فقط ميتونن تويكي ازاين مدارس مشغول به تحصيل بشن ونامه ازهردوجاممكن نيست يعني به ماكه اينجوري گفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.