اطلاعیه عمومی شماره 5

قابل توجه دانش آموزان خوری مقاطع متوسطه
«کميته دانش پژوهان شهر خور» در نظر دارد با همکاری جمعي از اولياء دانش آموزان و مسئولین مدارس، جهت تشويق دانش آموزان گرامی با هدف ارتقاء و پیشرفت علمی آنها و جلوگيري از افت تحصيلي، برنامه هاي زير را برای دومین بار، با توجه به توانایی مالی خود در جهت تشویق دانش آموزان خوری دوره متوسطه اجرا نماید. برنامه ها در دو نوبت اجرا می گردد، ابتدا پس از اعلام نتایج میانسال اول و سپس پس از اعلام نتایج میانسال دوم. لذا تقاضامند است فتوکپی کارنامه های خود را با مشخص نمودن احراز شرایط زیر تا حداکثر 20 روز پس از اعلام نتایج و انتشار کارنامه ها [اطلاع رسانی مجدد صورت خواهد گرفت] به دفتر انجمن خیریه صابرین شهر خور جنب مصلای محله ی پایین تحویل دهید. جوایز دانش آموزان با برگزاری جلسه ای عمومی و با دعوت از اولیا و مسئولین مدارس اهدا خواهد شد؛
(توضيح: جوایز پلاک های طلای 7 نفر از  دانش آموزانی که به اعلامیه های عمومی تاریخ1389/2/28 و 1389/3/30 پاسخ دادند و کارنامه های خود را به دفتر انجمن تحویل داده بودند، در دومین گردهمایی بزرگ دانشجویان و فارغ التحصیلان شهر خور در تاریخ 1389/6/21 در مکان سالن دانشگاه پیام نور به ارزش 283000 تومان اهدا شد.)
لیست و شرایط دریافت جوایز  دومین دور برگزاری این برنامه ها به شرح  ذیل است:
<  جايزه لب تاپ با امکانات روز  و  با مارک معتبر همراه با لوح تقدير
شرایط: دانش آموزان پشت کنکوری که رتبه کنکور آنها در منطقه 2 زیر 1500 باشد.
< جايزه سکه تمام بهار آزادی همراه با لوح تقدير
شرایط: دانش آموزان پشت کنکوری که رتبه کنکور آنها در منطقه 2 بین  1500  تا 2500 باشد.
< جايزه نيم سکه بهار آزادی همراه با لوح تقدير
شرایط: دانش آموزان پشت کنکوری که رتبه کنکور آنها در منطقه 2 بین 2500 تا 3500 باشد.
<  جايزه ربع سکه بهار آزادی همراه با لوح تقدير
شرایط: دانش آموزان پشت کنکوری که در رشته های کارشناسی دانشگاه های دولتی روزانه قبول شوند.
<  جايزه سکه تمام بهار آزادی همراه با لوح تقدير
شرایط: دانش آموزان پشت کنکوری که در رشته های تربیت معلم و کلیه رشته های مربوط به رشته پزشکی دانشگاه دولتی قبول شوند. (جايزه مستقل، و علاوه بر شرایط دیگر)
< جايزه پلاک طلاي 500 ميلی گرمي پارسيان همراه با لوح تقدير
شرایط: دانش آموزان مدارس خور بشرط داشتن حداقل معدل کل بالاي 17.75 و خوری های محصل در سایر شهرها بشرط داشتن معدل کل بالای 18. توضیح: شرط حداقل معدلِ کل برای دانش آموزان مدارس نمونه و تیزهوشان: 19 می باشد.
<  جايزه پلاک طلاي 700 ميلی گرمي پارسيان همراه با لوح تقدير
شرایط: دانش آموزان پشت کنکوری که در سه امتحان متوالی کنکور آزمایشی آزمونهای معتبر، رتبه زیر  100 استان را بیاورند.
<  جايزه  پلاک طلاي 800 ميلی گرمي پارسيان همراه با لوح تقدير
شرایط: کلیه دانش آموزانی که در مقاطع راهنمایی و دبیرستان در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان پذیرفته شوند.

***************************************

⃝ پس از انتشار اطلاعیه های زمان بندی تحویل کارنامه ها، در صورت عدم ارائه ی کارنامه در موعد مقرر به علت “محدود بودن بودجه مالی” و جلوگیری از بی نظمی های احتمالی از اهدای جوایز به دانش آموزانی که بعد از موعد مقرر اقدام به ارائه ی کارنامه نمایند معذوریم.
⃝ لازم به توضیح است؛ در صورت همکاری مالی و معنوی اولیاء گرامی و همشهریان ارجمند، این تشویق ها و سایر برنامه های متنوع و کارشناسی شده ای که جهت پیشرفت تحصیلی و ارتقای علمی دانش آموزان و دانشجویان همشهری در تمامی مقاطع (از پیش دبستانی تا دانشگاه) در نظر گرفته شده است. متعاقباً اعلام و اجرا خواهد شد.

***************************************************

و من الله توفیق –  1389/7/19 – هم زمان با جلسه هم اندیشی پشت کنکوری ها و سال سومی ها و خانواده ها آنها با دکتر عباداله کامیاب (نفر اول آزمون دکتري تخصصي و رتبه اول کارشناسي ارشد مهندسي برق –  قدرت دانشگاه فردوسي مشهد) * کمیته دانش پژوهان انجمن خیریه صابرین شهر خور *
 
توضیح: این متن از وبلاگ سابق کمیته دانش پژوهان، به همان تاریخ منتشر شده در وبلاگ، به سایت رسمی کمیته منتقل شده است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.